
Trei tineri s-au răsturnat cu BMW-ul. Ce spun poliţiştii (video)
Trei tineri s-au răsturnat cu BMW-ul. Ce spun poliţiştii. Luni, 11 mai, în jurul orei 21.50, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Reșița au fost sesizați
Fără comentarii

Trei tineri s-au răsturnat cu BMW-ul. Ce spun poliţiştii. Luni, 11 mai, în jurul orei 21.50, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Reșița au fost sesizați

Șoferul unui BMW a pierdut controlul volanului și a ieșit de pe carosabil, iar după ce a rupt mai mulți parapeți, s-a dat peste cap.